VIP privileegid

FÄNN privileegid

VIP&FÄNN pakkumised juunis

Terrassihooaeg avatud!

Linnasüdame terrassihooaeg saab hoo sisse, sest Amarillo kõrval on avatud Viru terrass vaatega Tammsaare pargile ja Viru hotelli 23. korrusel avatakse juunis KGB terrass, kus saab nautida retrohõngulisi kokteile ja parimat vaadet Tallinnale. Õigupoolest on 23. korrusel rõdu, aga selle hiiglaslikud mõõtmed lasevad sel ennast terrassiks kutsuda. Avatud hakkab KGB terrass olema õhtupoolikutel pärast ekskursioone.

Vaata all rohetavat parki või taamal sinavat merd, mõlemal juhul pärast hea otse Amigosse siirduda.

Kohe on aastavahetus!

Et mis jutt see on? Ikka õige jutt – pool aastat veel ja siis ongi Viru legendaarne uusaastapidu käes. Aastavahetuse tujuküllane programm viib peolised kordumatusse kabaree- ja meelelahutusmaailma, kus kolmes kütkestavas vaatuses tuleb esitusele viie kabaree-show parimad palad, mis aastavahetust aina lähemale tantsivad. Ja see hõrk menüü! On liha põllult ja metsast, on paltust ja pardikoibi, vutti ja veist ning kõige tipuks suussulavad desserdid.

Mõistlik on selleks pidude piduks aegsasti valmis olla ja varuda pilet 135 eurone pilet allahindluse eest enne augusti lõppu!

Kingitused sinu sünnipäevaks

Sinu sünnipäev on sama oluline kui Amigo veerandsada. Isegi olulisem! Amigo endale ei saa 10 tasuta piletit lubada, aga sina saad 10 tasuta piletit oma sünnipäevanädala ühele üritusele! Kui tuled teisipäeval või kolmapäeval, saad lisaks vahuveini ja viinamarjad.

Nii et kui saad vähemalt 21 aastat vanaks – ja ega me külalised oluliselt vanemad polegi – siis tähista sünnipäeva oma kümnese seltskonnaga Amigos koos tantsu ja tralliga!

 

Puhtalt pittu!

Kolm, kõikide mugavustega, privaatsauna, bassein, külmade jookidega minibaar ja snäkid otse Amarillost ootavad. Saunas on uudne kastesüsteem, mis aitab leiliruumis kergemalt hingata.

Hinga kergelt, võta kuni 8 sõpra või pere ühes ning pea saunas üks hea pidu maha. Ja peale seda muidugi otse Amigosse, mis on hinna sees ja lausa samal korrusel!

Pidu on puhas ja püha!