VIP privileegid

FÄNN privileegid

VIP&FÄNN pakkumised oktoobris

Kabareehooaeg Merineitsis alaku!

Kas oled 11. oktoobril jätkuvaks kabareegurmaanide suursündmuseks valmis? Kohad broneeritud? Sest Merineitsi algab restorani kümmet kabareehooaega kokku võttev Créme de la créme, mis kutsub seiklema Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret revüüshowle. Esitusele tulevad ainult hitid – Créme de la créme.

On kabareelavade klassikuid, nõukogude estraadiparemikku ja pööraselt lõbusat Eurovisiooni – värvikas valik revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame ja kujundanud revüüteatri tänase näo. Viis Eesti tippkoreograafi on loonud ka uhiuusi säravaid revüünumbreid vaid mõeldes Satrlight Cabaret’ trupile ja nende kodulavale Merineitsis! Kirsina säravad kreemisel tordil revüüteatri staarid Irina Haak, Kristiina Renser või Kärt Anton, Bert Pringi ja Kalle Sepp.

Või on sinu jaoks kirsiks tordil Merineitsi peavõluri Margus Tammpere maitseüllatused ja kulinaarsed elamused? Jah, ka uus menüü särab sarnaselt lavatähtedele. Või veelgi eredamalt?

Saabu juba kella seitsmest õhtul, saad rahulikult show alguseks valmistuda, valides sobivad joogid, nautides eelrooga ja meeleolu. Pärast kabareeõhtut saab kabateekülaline jätkata pidu Cafè Amigos vaid 5 € pileti eest (v.a eriüritused)

Tee varakult broneering viru.ee ja naudi!

Tasuta takso? Tasuta takso!

Nagu Amarillo Taxi, ainult et Bolti kuues! Kuidas? Tule taksoga Amarillosse nautima mehhiko köögi hõrgutisi ja kui restorani arve on üle 40 euro, maksame sulle taksoarvest kuni 10 eurot tagasi. Võidavad kõik! Lisaks sellele saate tasuta pääsmed ööklubisse Café Amigo, nii et sina oled topeltvõitja.

Kui sa armastad häid sööke ja jooke, mõnusat õhkkonda ja head tuju, nagu meie, siis tule Amarillosse ja võta sõbrad või pere ka kaasa ja naudi!

Eriliselt eriline eriüritus 

Kalendris on rasvaste numbritega kirjas 18. oktoober, eks! Sest just sel õhtul saabub diskostaar Lian Ross otse Amigo lavale. Muidugi Saksamaalt, mis on olnud läbi aegade üks eurodisko artistide kasvulava. Mille kauneim õis Lian Ross, kes on oma tuuriga „Lian Ross – 2019 Young Forever Tour” jõudmas kenasti Amigosse.

Diskofännid mäletavad ta hitte nagu „Say You’ll Never”, „Fantasy” või „Scratch My Name”, aga ka edukalt tehtud kavereid tuntud lugudest nagu „Do You Wanna Funk” või „You’re My Heart, You’re My Soul”. Lisaks soolokarjäärile võid teda teada ka ansambli Fun Factori lauljana.

Tõotab tulla kuum diskoöö!

Ootasime Must Hunti plaadi ära

MUST HUNT esitleb sügiseses kodulinnas Tallinnas oma uut albumit „Oota mind ära, mille lindistamisega rokimehed üle poole aasta stuudios vaeva nägid.
Amigo rokisõbrad on selle hetke ometigi ära oodanud, sest ning Tallinna esitlus toimub 9. oktoobril kl 20 ööklubis Café Amigo.

Ole kohal, sest juba on plaat raketina Apollo bestsellerite nimekirja lennanud ja oodata pole enam midagi. Vähemalt mitte eriti kaua ei pea ootama, „Oota mind ära” juba 9. oktoobril Amigos!