VIP privileegid

VIP pakkumised veebruaris

Kümne aasta maiuspalad Merineitsis

Merineitsi kümme kabareehooaega, viis originaallavastust, 120 revüünumbrit ja 500 etendust on möödunud linnulennul. Iga kabareeõhtu on läinud liiga kiiresti ja isegi pärast nelja tundu loodetakse lisa.

Nüüd on Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret pannud kokku esimese kogumikplaadi – revüüshow, kus esitusele tulevad ainult hitid, Créme de la créme. See on värvikas valik revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame ja kujundanud revüüteatri tänase näo. On kabareelavade klassikuid, nõukogude estraadiparemikku ja pööraselt lõbusat Eurovisiooni.

Revüüteatri sünnipäeva puhul toovad oma õnnitlusi viis Eesti tippkoreograafi uhiuute säravate revüünumbritega – vaid Satrlight Cabaret’ trupile mõeldes, kodulavale Merineitsis ja revüüteatri stiilis. Naudime nostalgialainet, aga show must go on!

Kirsina säravad kreemisel sünnipäevatordil revüüteatri staarid Irina Haak, Bert Pringi ja Kalle Sepp. Mõistagi on laudadele alati üllatavad Merineitsi peavõluri Margus Tammpere hõrk menüü.

Suur esietenduse õhtu on naistepäeval, 8. märtsil ja kogeda saab kabareenaudingute kvintessentsi aprilli lõpuni ja siis uuesti alles oktoobrist. Tee varakult broneering viru.ee ja naudi!

Hüva leili!

Äsja avanes uuendatud saunamaailm – kolm sauna, 6-8 inimese seltskondadele. Olemas on minibaar, kerge hingamise tagab eriline õhuniisutussüsteem leiliruumis ning iga sauna juurde kuulub väike bassein.

Miks mitte saunas puhtaks ja siis Amigosse pidutsema! Või siis hommikut tervitada ühe korraliku hommikusaunaga! Leil on igatahes igati hüva ja seega ka meeleolu!

Tee oma broneering viru.reservation@sok.fi ja 6 809 300.

 

Amarillo lihtne matemaatika

Amarillos on lihtne numbreid meeles pidada – Amigo 25. sünnipäeva-aastal saab Eesti ID-kaardiga 25% soodustust. Lihtne 25 = 25!

Enne pidutsema minekut tasub kõht täis süüa või teha üks mõnusalt seltskondlik istumine koos tõhusate liharoogade või taimsete hõrgutistega, Amarillo kuulus maasikamargarita täpina i peal. Amarillo on nüüd ka pidu õhtutel neljapäevast laupäevani avatud poole kaheni! Ja ID-kaarti viibutades tuleb 25 puhul 25% alla.

Naistepäeva puhul Groove Coverage

Valmistu naistepäevaks aegsasti, sest 9. märtsi eriüritus Amigos pole mägede taga! Siis astub Amigo laval üles sakslaste kingitus maailma tantsusõpradele – Groove Coverage.

Juba kakskümmend aastat tantsumaailma lemmikute hulka kuulunud Groove Coverage sai tuntuks kaveriga Mike Oldfieldi loost „Moonlight Shadow”, Euroopa edetabelites möllati hitiga “God is a Girl” ja sealt edasi ollakse väikeste vaheaegadega stabiilselt maailma ööklubide ja muusikakanalite hitilistides.

Ah jaa – sul on naisele üllatus ju ette valmistatud? Või pole veel jõudnud mõelda? Mis sa ikka mõtled, kasuta võimalust ja hangi pilet!