VIP privileegid

FÄNN privileegid

VIP&FÄNN pakkumised jaanuaris

5Miinust, kõik plussid

Reedel, 17. jaanuaril toimub Café Amigos väga eriline eriüritus. Nimelt tõuseb lavale ennast nooremale generatsioonile mahlakalt tõestanud räpipunt 5MIINUST.

Just ja ainult seetõttu on sel eriüritusel vanusepiirang erandkorras alates 18. eluaastast! Mõistagi, sest Eesti hiphopansambel on üliväga populaarne just nooremate seas, kes iga nende nooti, sõna ja meedias puistatud mõttetera meelalt endale napsavad. Teisalt võiksime kihla vedada, et vanemad kui 21 on enne teisi tantsupõrandal. Kes tahab vaielda, teeb seda tantsides tantsupõrandal.

Uus aasta jätkub kreemises tähesäras

Meie teame väga hästi, kui paljudel jäi sügisel nägemata Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret revüüshow Créme de la Créme. Kohti polnud. Aga pole hullu, sest uusaastaööl kaheks pooleks muutunud kabareehooaja teine pool saab alguse 10. jaanuaril.

Merineitsi restorani kümmet kabareehooaega kokku võttev Créme de la créme kutsub seiklema revüüshowle, kus tulevad esitamisele ainult hitid ehk koorekiht, Créme de la créme. Leida võib kabareelavade klassikuid, nõukogude estraadiparemikku ja pööraselt lõbusat Eurovisiooni, kõik revüünumbrid on võitnud publiku südame ja kujundanud revüüteatri tänase näo. Ära ei saa unustada Eesti viie tippkoreograafi loodud uhiuusi säravaid revüünumbreid, mis on tehtud spetsiaalselt Satrlight Cabaret’ trupile esitamiseks nende kodulaval Merineitsis!

Kas kirsiks kreemisel tordil on revüüteatri staarid Irina Haak, Kristiina Renser, Kärt Anton, Bert Pringi ja Kalle Sepp või hoopis Merineitsi peavõluri Margus Tammpere maitseüllatused ja kulinaarsed elamused? Jätame vabad silmad ja suud otsustamiseks.

Õhtu algab kella seitsmest sobivate jookide-söökide valimisega ning tormlevate maitseelamuste vahel saab nautida tormlevat lavashowd. Ja kui jaksu ja tahtmist, siis pärast kabareeõhtut saab kabateekülaline jätkata pidu Cafè Amigos vaid 5 € pileti eest (v.a eriüritused).

Broneeri pilet viru.ee ja alusta aastat kreemikalt!

Amarillo veerand ID-kaardiga

Restoranis Amarillo annab ID-kaart igaühele võimaluse maksta veerandi võrra vähem. Pole vaja karta – ei nõua me matemaatika ega rehkendamise oskust, sest kõik käib lihtsalt. Valid oma söögid-joogid tavamenüüst teenindaja arvestab hinnast 25% maha. Täpsustuseks neile, kes numbritele isegi mõelda ei taha – 25% ongi veerand!

Kui arvestad argumendina lisaks heale hinnale ka laheda atmosfääri ja DJ pakutud elamused, siis on tegemist konkurentsitult väärt kohaga. Nimelt mängib reedete ja laupäevade pärastlõunast õhtuni valitutele valitud muusikat DJ. Nädalavahetuse peorütmi saad Amarillost sobivalt sisse ja seejärel ootab juba Café Amigo.