VIP privileegid

VIP pakkumised detsembris

Väärikalt uude aastasse!

Tere tulemast Viru hotelli restorani Merineitsi, kus aasta pidulikuimal ööl saadame teele vana ja šampanjaklaaside kõlinal tervitame uut aastat! Ka seekord on Viru hotelli legendaarne aastavahetuspidu erakordselt särav ja külluslik – väärikas aastavahetusprogramm on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale.

Aastavahetuse tujuküllane eriprogramm juhib külalised kordumatusse kabaree- ja meelelahutusmaailma, kus tehakse kummardus kõige olulisemale – armastusele, vabadusele ja iseseisvusele.

Show & Dinner restoran Merineitsi hoolikalt läbimõeldud ning terviklik lavaline ja kulinaarne showprogramm ootab, kui pead lugu maailmaklassi meelelahutusest ja meisterlikest piduroogadest.

Peosaal avatakse juba 19.45 ning pidu kestab Merineitsis keskööni. Siis saab otse linnasüdames heita pilk uusaastasaluudile ja ennastunustavalt pea hommikuni pidutseda Amigo maagilises maailmas.

Tee broneering kohe www.viru.ee ja kindlusta vaimustav aastavahetus!

Aasta alguse saunamõnud

Linnasüdame maja põhjalikud uuendustööd on jõudnud järjega saunadeni. Juba jaanuaris avaneb uuendatud saunamaailm minibasseinidega, kuhu saavad broneeringuid teha kõik saunhuvilised. Miks mitte saunas puhtaks ja siis Amigosse pidutsema! Või siis hommikut tervitada ühe korraliku hommikusaunaga! Kõige mõnusam on igatahes saunatada pere või sõprade seltsis ja Viru saunad mahutavad ka 10 inimese seltskondi. Hüva leili!

 

 

Kesköine kõhutäis Amarillost

Uuenenud Amarillos on juba pool aastat uued maitsed ja elamused, menüüs sisalduvat saab jagada kaaslastega, varasemast enam pakutakse valikuid erinevate toitumiseelistustega külalistele, sh veganitele. Mitmekesiselt toidukaardilt leiab lemmiku igaüks.

Tex-mexi sõpradele on heaks uudiseks, et Amarillo köök on nüüd veelgi kauem avatud! Pühapäevast neljapäevani kuni kella 23ni, reedeti-laupäeviti lausa kuni poole üheni öösel! Korralik piduline vajab korralikku kõhutäidet! Baarimõnud on tavaliselt kuni poole üheni, reedeti-laupäeviti aga lausa poole kolmeni öösel. Pea siis meeles, et hea pidu algab heast kõhutäiest!

Hõbedakarva ööd

Amigo kuujoogiks on eriliselt filtreeritud Hõbe Vodka, Viru Valge perekonda kuuluv kvaliteetviin, mis on sündinud eriliste hetkede väärtustamiseks. Amigos on kõik hetked erilised, jõulukuised hetked aga eriti, nii et väga sobiv jook hõbedaseks jõulumeeleoluks.