VIP privileegid

FÄNN privileegid

VIP&FÄNN pakkumised aprillis

DJ SASH! Amigos

Tõsi-tõsi! Veerandsajandat tegevusaastat tähistav Amigo teeb ikka midagi vanusele vastavat ja 19. aprillil on Amigos eriüritus, kus legendaarne DJ SASH! üles astub.

DJ SASH! tõusis 90ndatel komeedina elektroonilise tantsumuusika taevasse ning on tänaseni üks edukamaid Saksa Dj/produtsendi tiime. Sash on müünud üle 22 miljoni albumi üle maailma, pälvinud rohkelt muusikaauhindu ning annab tänaseni üle õhtu kontserte! Mäletad ju superhitte „Ecuador“, „La Primavera“, „Adelante“, „Stay“, “Mysterious Times”, „Colour the world“ ja paljusid teisi.

Eelmüügi piletiga on sissepääs kiirem. Selle saad Piletilevist. Ukselt soetatud pileti eest küsitakse 15 €

Fänna kaarti, fännikaarti!

VIP kaardile lisaks on väljas uus FÄNNi kaart! Kaks kaarti ikka kaks kaarti, vastavalt vajadusele, soovile ja peoisule.

Kui oled VIPist leebem pidutseja, siis on on FÄNNi kaart see sobiv. VIP kaart maksab teadupärast 50€ ja kehtib aasta, aga kui oled klubis käinud 20 korda või ostnud tooteid või teenuseid Sokos Hotels Tallinna restoranides 150 € väärtuses või rohkem, siis saad tasuta. Muidu maksab pikendamine 35€.

Kui aga VIP kaart ei pikene automaatselt või ei tasu sa kaardi uuendamise tasu, siis saad asemele FÄNNi kaardi. See maksab 15€, kehtivusaeg puudub, Amigo sissepääs on alati 3€ soodsam endale ja kaaslasele, lauabroneering 120€, mis sisaldab selles väärtuses tooteid baarist, sünnipäeva nädalal 10 tasuta piletit. Kui soovid pärast mõnusat FÄNNiks olemist muuta kaarti VIP kaardiks, siis maksab see 35€.

Sellised pidutseja valikud panevad iga VIPi fännama!

Kümne aasta kokkuvõte veel viimast kuud

Merineitsi kümme kabareehooaega, viis originaallavastust, 120 revüünumbrit ja 500 etendust on möödunud linnulennul. Iga kabareeõhtu on läinud liiga kiiresti ja isegi pärast nelja tundi loodetakse lisa. Viimane võimalus sel kevadel Starlight Cabaret’ Crème de la Crème showd nautida on 27. aprillil.

Revüüteater Starlight Cabaret tippnumbritest koostatud revüüshow on värvikas valik revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame ja kujundanud revüüteatri tänase näo. On kabareelavade klassikuid, nõukogude estraadiparemikku, pööraselt lõbusat Eurovisiooni ja mõned uued üllatusetteasted.

Kirsina säravad kreemisel sünnipäevatordil revüüteatri staarid Irina Haak, Bert Pringi ja Kalle Sepp. Mõistagi on laudadele alati üllatavad Merineitsi peavõluri Margus Tammpere hõrk menüü.

Tee varakult broneering viru.ee lehel, sest terve peoõhtu piletihinnad algavad vaid 65 eurost!

Puhas pidu!

Viru uuendatud saunad lausa kutsuvad koostama erinevaid pakette, kus saunamõnud on ühendatud hea joogi ja söögiga. Proovi romantika paketti kahele, milles on kaks tundi sauna, pudel Proseccot ja Amarillo sampler! Ja pärastine pidu Amigos mõistagi hinna sees!

Selline naudingutepakett kokku vaid 70 euro eest! Avaldas muljet? Siis avalda teisele muljet!