VIP privileegid

FÄNN privileegid

VIP&FÄNN pakkumised augustis

Tšeki end tšekiga Amigosse

Igaüks, kes naudib Amarillos sööke-jooke vähemalt 25 euro eest, pääseb samal õhtul tasuta Amigosse pidutsema. Esitad uksel Amarillo tšeki ja üks inimene ongi tasuta Amigos. 50 eurone Amarillo tšekk ja kaks inimest sees. Ja nii edasi tšekkidega tähtede poole! Tšeki end tšekiga pidusse, sest pidu on püha igas suuruses tšeki korral!

 

 

 

Soodsalt kena kombo

Amarillo restoran pakub mõnusa kombona Don Ama burgeri ja sinu valikul karastusjook soodushinnaga kõigest 17.90 eest! Kasuta võimalust teha endale üks korralik valik, su kõht tänab kehakinnituse eest!

 

 

 

Mahavok võtab pinged maha 

Legendaarne ja kõrge kullaprooviga Mahavok esines esmakordselt publiku ees juba 1982. aastal. Ei aidanud vahepeal peetud pausid, ikka ollakse ennast nii sügavalt publiku südameisse kinnistatud, et ootused on alati laes.

Tänavu sai Mahavok Eesti Muusikaauhindade galal auhinna panuse eest eesti muusikasse ja see lisas vaid indu mahavoklaste ridades püüelda uute kõrguste poole. Publiku ajarännakud jätkuvad koos bändi tänapäevase loominguga. Ära jää lootma raadiojaamade pakutavale, vaid tule ise kohale muusikalisest suursündmusest osa saama.

KGB Katusebaar – parim vaade Tallinnale

KGB katusebaari on kaua oodatud ja ootus on ennast tasunud – see on tõeline elamus nii kohalikele kui külalistele. Hingematvalt ilus vaade ja joogimenüü, kuhu kuuluvad originaalkokteilid aastast 1972.

Original Sokos Hotel Viru 23. korruse rõdu kannab endas endise KGB ajastu hõngu iroonilises võtmes, sest kolmetähemehed kadusid majast nagu tuul, jättes maha vaid hõngu viimasele korrusele. Tule ja naudi linna parimat vaadet all rohetavale pargile, taamal sinavale Läänemerele või vanalinna tornidemerele. Suve lõpuni ilusa ilmaga iga päev kl 18.00–23.00.