VIP privileegid

FÄNN privileegid

VIP&FÄNN pakkumised detsembris

Vaheta vana aasta Amigos uue vastu!

Kohe, kui uus aastanumber on ette löönud, läheb Amigos lahti tõeline pillerkaar. Õnnitletakse üksteist ja teineteist ja suuresti iseennastki. Ja kohe korraldab üks tüdrukutebänd ühe väikse LITTLE MESSi nimelise segaduse. Tüdrukud said ka Eesti Laulu poolfinaali, nii et saabumas on uus hiilgus ja sädelus uude aastasse ja Eesti muusikamaastikule.

Amigo heatahtlikult pidumeeleolus ja asjatundlikult pidu pühaks pidav publik oskab seda hinnata.

 

Glamuurne aastavahetus Merineitsis

Millal siis veel lubada endale kõike luksuslikku ja glamuurset, kui mitte Viru hotelli legendaarsel aastavahetuspeol Show&Dinner restoranis Merineitsi!

Jah, lava- ja toidulaudade valikus on Crème de la Crème, parimate parim, kus tujuküllane programm viib peolised kordumatusse kabaree- ja meelelahutusmaailma. Kolmes kütkestavas vaatluses tuleb esitlusele viie kabaree-show parimad palad, värvikas valik revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame ja kujundanud meie revüüteatri tänase näo.

Show & Dinner restoran Merineitsi hoolikalt läbimõeldud ning terviklik lavaline ja kulinaarne showprogramm ootab neid, kes peavad lugu maailmaklassi meelelahutusest ja meisterlikest piduroogadest. Kirsina säravad kreemisel sünnipäevatordil meie revüüteatri staarid Irina Haak, Bert Pringi ja Kalle Sepp.

Kui peosaal kell 20 avaneb, leiab külaline eest Merineitsi kõrgelt hinnatud gurmeekokkade rikkaliku buffet-laua, mille erinevaid valikuid õhtu kulgedes aina juurde kantakse. Haarava peoõhtu jooksul loovad meeleolu meie parimad showtantsijad Eesti Tantsuagentuurist ning programm Merineitsi restoranis lõpeb kell 1 uue aastanumbri sees. Aga pidu pole sellega veel läbi, sest varajaste hommikutundideni käib möll edasi hotelli ööklubis Cafe Amigo, kus on ootamas Little Mess.

Ära jäta võimalust kasutamata, aastavahetuse ürituse piletid leiad lehelt viru.ee.


Iga lõpp on Amigo algus
 

Ükskõik, kus või kuidas sa oma pidu pead, olgu frakis või teksades, mini- või maksikleidis, smart casual või black tie – jätkupidu jätkub või algab ikka Amigos! Nii võid alati öelda, et parem osa peost on veel ees, sest eks detsember sisaldab ka üritusi ja vastuvõtte, mis pole maailma kõige põnevamad. Amigo seevastu … jah, siin on alati äge, sest meil on pidu püha!

Võta kasvõi meie detsembrikuu esinejad – JAMES WERTS WORLD PROJECTist kuni 2 QUICK STARTini, nende vahele mahub nii kohalikke kui välismaiseid esinejaid, LIIS LEMSALU & BAND või MARILIN KONGO & LAURI PIHLAP, SHANON või ELERYN, DEBÜÜT või The OHO, KOIT TOOME või BOOGIE COMPANY ja SMILERS.

Kui mõni nimi on veel tundmatu, siis neil kõigil on Amigo kvaliteedimärk ja on kindel tulla. Jõulumeeleolu on kindel, omamoodi, aga väga jõulune!