VIP privileegid

FÄNN privileegid

Café Amigo VIP

Amigo VIP kaart on meiepoolne tunnustus oma püsiklientidele, et hõlbustada nende sissepääsu üritustele ja toetada neid pidutsemisel omapoolsete eripakkumiste ja soodustustega.

VIP kaardi omanikud saavad oma meiliaadressile AMIGO uudiskirja, mis annab hea ülevaate klubis toimuvast ja hoiab kaardiomanikku kursis kõigi meie poolt pakutavate soodustustega.

Astu sinagi meie pidulikku perre!
Amigo VIP kaart maksab 50€


Kingime Sulle tasuta kaardipikenduse, kui külastad klubi 20 korda või kulutad Amigos või muudes Sokos Hotels Tallinn baarides ja restoranides vähemalt 150 eurot. Registreeri alati klubi külastades ning oste tehes oma VIP kaart.

Café Amigo FÄNN

Amigo FÄNN kaart on mõeldud klubi fännidele, kes pole veel valmis tõeliseks VIP staatuseks, kuid soovivad siiski vahetevahel osa saada Cafe Amigo pakkumistest ning parimatest esinejatest.

FÄNN kaaardi omanikud saavad samuti oma meiliaadressile AMIGO uudiskirja, mis annab hea ülevaate klubis toimuvast ja hoiab kaardiomanikku kursis kõigi meie poolt pakutavate soodustustega.

Astu sinagi meie fännide perre!
Amigo FÄNN kaart maksab 15€


FÄNN kaardil puudub kehtivusaeg.  FÄNNist VIPiks on võimalik saada, kui külastad aasta jooksul klubi 20 korda või kulutad Amigos või muudes Sokos Hotels Tallinn baarides ja restoranides vähemalt 150 eurot. Kui soovid VIP staatust, on sul seda võimalus soetada 35 euro eest.

Reeglid

VIP kaardi hind aastaks: 50 €

FÄNN kaardi hind: 15 €

  • Kaardiomanik peab olema vähemalt 21. aastane
  • Klubi töötajatel on õigus näha kaardiomaniku isikut tõendavat dokumenti (ID-kaart, pass, juhiluba)
  • Klubi töötajatel on õigus keelduda teenindamast külalisi, kelle välimus või käitumine ei sobi klubi reeglitega
  • Klubil on õigus kontrollida kaardi ja omaniku õigsust
  • Kaarte ei tohi anda teistele inimestele kasutamiseks, kopeerida ega muuta mingil viisil
  • Klubi töötajatel on õigus eemaldada klubist külastajad, kelle käitumine segab teisi kliente
  • Ainult üks kaart korraga saab olla aktiivne. Kui teie FÄNNi kaart asendub automaatselt VIP kaardiga, siis ei ole FÄNNi kaart enam aktiivne. Küll aga, kui aasta möödudes kaarti ei uuendata või see ei uuene automaatselt, muutub FÄNNi kaart taas aktiivseks.