VIP pakkumised septembris

Kabaree alustab

10304_VIP_kirjapildid_147x147px4Kabaree alustab sügishooaega juba 29. septembril, mil antakse hooaja esimene etendus. Teine on kohe järgmisel õhtul, 30. septembril ja sealt edasi nädala teises pooles kuni kevadeni.

Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud revüülavastus ”Forever Young” juhatab vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi. Maitseelamusi pakub Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille kõrvale on veinid valinud Eesti tippsommeljeed.

Garanteeri sügisene kabaree-elamus ja osta piletid aegsasti meie uuest veebipoest www.viru.ee

VIPile veerand soodsamalt

10304_VIP_kirjapildid_147x147px3Terve septembrikuu jooksul võid matemaatikat õppida Amigo VIP kaardi abil, sest Amarillos lahutatakse igast arvest -25% ehk terve veerand. On põhjust koolialguskuud tähistada ja teha koos perega üks rikkalik ja vürtsikas söömaaeg Amarillos. Tex-mex toidab keha ja vaimu tervelt veerandi jagu soodsamalt!

 

Kiika kesklinna katuselt!

10304_VIP_kirjapildid_147x147pxMilline on ilm? Kas vanalinnas on palju rahvast? Mis suunas liigutab tuul tuulelippe Tallinna tornides? Nüüd on hõlpus viis heita pilk iidse linna keskusse otse Viru katuselt, kuhu on üles seatud veebikaamera. UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva vanalinna katused, müürid ja tornid ning Viru tänav iga ilmaga sinu silme ees. Kiika keskust siit: KATUSE KAAMERA !

Maasika maitset sügisesse

10304_VIP_kirjapildid_147x147px2Amarillo üllatused ei lõpe veerandiga! Septembris on maasikakuhjalise margariita erihind vaid 5 eurot, suvepäike ei kao veel kuhugi! Lisaks saab hõrgu ja rikkaliku maitsevalikuga fajita vaid 10 euro eest – kõht täis ja puna põskedele!

 

 

 

Erijoogid toob Jack Daniels!

10304_VIP_kirjapildid_147x147px5Septembrikuu jookide eest hoolitseb vana sõber Jack Daniels. On korralik JACK AND GINGER ja lustlik JACK AND COKE või kaljukõvale Rocki-mehele JACK ON THE ROCKS. Olgu nii või teisti, pidu saab ikka koos vana hea Jackiga!