VIP privileegid

VIP pakkumised oktoobris

Meie igapäevast burgerit!

Viinakuul lähevad käima Amarillo burgeri nädalad. Teadupärast pakutakse Amarillos seitset erinevat burgerit – chevre, Don Ama, Veggie, Crispy Chicken, Amarillo Big Burger, Base Burger ja House burger. Sedasi saad iga päeval katsetada ühte burgerit. Võibolla kolmapäeval Base Burger ja laupäeval Don Ama? Aga võibolla sobib hoopis vastupidi? Igatahes on nüüd aega leidmaks iga päeva jaoks sobivaima Amarillo burger, vaid parimatest koostisosadest hõrgutis.

Ja ära unusta, et Eesti ID-kaardiga saad aasta lõpuni 25% soodustust! Jah, ID-kaardiga võidad veerandi!

 

Kabareealgusekuu!

Olete valmis peadpööritavaks kabareeõhtuks? Merineitsi restoran on valmis ja hooaja esimene kabaree-õhtu toimub juba 12. oktoobril. Oktoobri etendustele on ka tavapärasest soodsam pilet – vaid 73€ saja aasta läbimiseks!

Viimased hooajad möödusid Merineitsi restoranis täisaalidele ja ovatsioonid saatsid nii laval kui laudadel toimuvat. On viimane aeg sügishooajaks piletid hankida – saalid täituvad kiiresti.

Võimsad nimed Kalle Sepp ja Bert Pringi, kavareeprimadonnad Irina Haak ja Nele-Liis Vaiksoo või Kristiina Resner  ning Starlight Cabaret’ tantsutrupp esitavad stilistiliselt kirevas revüüs numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi. Täiesti uusi maitseelamusi pakub Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille kõrvale on veinid valinud Eesti tippsommeljeed.

See kõik revüüteatri Starlight Cabaret’ revüülavastuses ”Forever Young,” mis on  pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale! Garanteeri sügisene kabaree-elamus ja osta piletid aegsasti veebipoest www.viru.ee!

Järel- või jätkupeole Amigosse

Tallinna legendaarseim ööklubi Amigo on olnud läbi oma ajaloo ideaalne koht erinevate õhtuste olengute järelpeoks. Kolmele ööl nädalas elav muusika ja kuuel ööl avatud ning profid baaris, kes segavad ka keerulisi kokteile mängleva kergusega. Alati võib kokku leppida erapeo, aga mõistagi on ka kõik spontaansed otsustajad teretulnud – on ju Amigo uksed avatud kuuel ööl nädalas!

 

Serveerib Saaremaa

Viinakuu jook tuleb möistagi Saaremaalt, seal ju vöetakse mönuga ja möistetakse ka mandrilastele soovitada. Sega vöi tarbi segamatult, aur ja energia on töesti kindel.