VIP pakkumised juunis

Ole valmis siseringiks!

Jäägu see meie vahele, et Inner Circle tuleb jälle Amigosse! Mõnusad reggae-mehed astuvad  Amigo siseringi lavale juba 3. augustil, nii et märgi endale kalendrisse! Mäletad viimast korda, kui nad käisid? Ei? Siis tuleb tingimata sel korral tulla. Või siiski mäletad? No siis tuled ju niikuinii! Sõber tasub kindlasti kaasa võtta, talle raudselt meeldib ja muidu pärast on su peale pahane, kui teda kaasa ei võtnud. Piletid eelmüügist kuni 22.07 12 €!

 

 

Taavo ja Raul oma tuntud headuses

Õigupoolest oli Taavo Raagi kokteil oma tuntud headuses, mis võitis aasta 2018 parima kokteili tiitli. Amigo baarmeni meistriteos kandis nime Attraversiamo ja siinkohal avaldame vaid Amigo sõpradele selle koostise saladuse: Aperoli 4 cl, Wenneker Strawberryit 2 cl, Granini Cranberry juici 4 cl, värsket laimimahla 1 cl, Angostura Bitterit 1 dash ja siis veel apelsinikoore eeterlikke õlisid. Eesti baarmenite meistrivõistlustel võitis Attraversiamo parima kokteili auhinna. Või õigupoolest Taavo võitis.

Raul Rosse oma tuntud headuses loopis pudeleid tuntud osavusega, nii et need maha ei kukkunud, ja samal ajal ka kokteil valmis sai. Eesti baarmenite meistrivõistlustel sai meie showbaarmen Raul 2. koha Flair’is. Nii et tasub tulla Amigosse – siin sünnivad parimad kokteilid koos auhinnatud show’ga!

 

Tõstame lauale

Amarillos on võimalus saada täiesti uutmoodi restoranikogemus The Table nimelise kontseptsiooni järgi. Nimelt saab igal reedel ja laupäeval kaheksa inimese lauda broneerida kohti, mille taga pakutakse 3-käiguline õhtusöök koka tehtud üllatusmenüü järgi, sest külalised seda ette ei tea. Sinna juurde pakutakse ka 4 erinevat kokteili.

Kõik see kokku maksab vaid 44 € per inimene. Broneerida saab nii üksikuid kohti kaheksasesse lauda, kus tuttavad ja võõrad istuvad ühise laua taha. Õhtu lõpuks ei ole enam võõraid, võõrastest saavad tuttavad ja tuttavatest sõbrad. Võib ka tulla oma kaheksase sõpruskonnaga ja võtta kogu laud. Igal juhul on mõnusalt seltskondlik tegevus enne Amigosse suundumist garanteeritud! Jutud käivad, et vabariigi valitsus õppis küsimuste lauale tõstmise just Amarillo kontseptsiooni järgi.

Broneeri Amarillo telefonil 6 809 300 ja naudi Lauda!

Taanieli Jaagu jook

Kuu jooki valab Eestimaa oludes suurepäraselt kohanenud Jack Daniels, nii et mõned teda isegi Taanieli Jaaguks kutsuvad. Eriti tundliku keeletajuga inimesed segavad siiski Jack Danielsi erikokteile ja pakuvad neid üle leti tantsueelseks nautimiseks. Sobib suurepäraselt ka pärast tantsu.