Ööklubi Café Amigo » VIP pakkumised

VIP privileegid

VIP pakkumised augustis

Majaburgeri meistriklass

Amarillo on juba mitu nädalat pakkunud oma erakordset majaburgerit. Esialgu katseks, et kuidas läheb. Nüüd juba kindla teadmisega, et väärt maitsed lähevad väga hästi. Majaburger koosneb värsketest toorainetest – chilli, saia vahel madalal temperatuuril küpsetatud seakael, sibularõngad ja kuumsuitsupeekon. Mahlasust ja maitsekust lisavad põrgumoos, Cheddari juustu kaste, BBQ-kaste, jääsalat ja tomat.

Kogu mõnu serveeritakse koos Fajita magic kartulitega. Et sa ei kõhkleks ja majaburgeri kindlasti ära prooviksid, saad Amarillos aasta lõpuni veerandi jagu hinnast alla – jah, soodustus tervelt -25%!

 

Trikoloorsed shotid

Amigo tähistab 20. augustil taasiseseisvumispäeva sini-must-valgete shottidega! Tule ja tähista koos sõpradega, sest meie kõik koos olemegi riik!

 

 

 

Kutsume siseringi

Jõuad kenasti siseringi, kui Inner Circle oma reggerütmid 3. augustil Amigos valla päästab. Maailmaturnee raames tulevad need mõnusad reggemeistrid jälle külla ja ära unusta 3. augustil kohal olla! Võta sõber kaasa. Või sõbranna. Või mõlemad, siseringis keegi viltu ei vaata. Peaasi, et ükski fänn tulemata ei jääks! Piletid Piletilevist!

 

 

ID-kaart võtab veerandi maha

Amarillos saad kuni aasta lõpuni ID-kaardiga kuni tervelt 25% kogu menüü hinnast maha! Jah, meie ID-kaardist on tõesti majanduslikku kasu ja Amarillosse tasub tulla ökonoomika õppetunde võtma – 2018. aasta lõpuni!

 

 

 

Metsik metsis

Kuujoogiks on seekord Metsis Gin, valmistatud kodumaisest mahepiiritusest, kus on Kihnu ja Saaremaa kadakamarjad ning koriandrit, kikkaputkejuurt, paradiisiteri, sidrunikoort ja veel 4 salajast ürti, mille ära arvamine on jäetud juba džinninautijatele. Eks otsustage ise, kas on korda läinud tegijate soov luua maitseelamus, mis ei jätaks kedagi külmaks – olgu kokteilis või ilma.