VIP pakkumised aprillis

Uuenenud Amarillo avab uksed!

10487_VIP_kirjapildid_147x147pxHõrkusid texmex maitseid pakkuv Amarillo saab uue näo! Oma mehhiko loomusest ei kaota Amarillo kübetki, kuid juurde tuleb värskust ja valgust – nagu Lõuna-Ameerikas. Lisaks saabuvad kööki rahvusvahelised maitsekombinatsioonid, mis muudavad elu värvikamaks.

Koos uuendusega leiab tee külastajateni uus õhtusöögikontseptsioon “The Table,” kus tuttavad ja võõrad istuvad ühise laua taha. Õhtu lõpuks ei ole enam võõraid. Nimelt võib juhtuda, et tuttavatest on saanud sõbrad ja võõrastest tuttavad.

Kõik uuendused jõuavad sinuni juba 27. aprillil, mil uuenenud Amarillo lööb uksed valla. Seni saab häid maitseid nautida Merineitsi restorani kevadbuffet’s või lobbyresto salatibaaris.

Argipäev viib lahku, Amarillo toob kokku! Peatse kohtumiseni!

Tallinna uus Fafa’s restoran Viru hotellis

10487_VIP_kirjapildid_147x147px2Uuenenud Amarilloga samal päeval, astu sisse otse Viru keskusest uude Fafa’s restorani! Fafa´s restoranikett on tuntud Lähis-Ida köögi hõrgutiste poolest – tervislikud kikerhernepallid ehk falafelid, popid pita­leivad, hummus ja bataadifriikad. Fafa’ses pakutakse maitsvat ja tervislikku toitu. Kõik toorained on värsked ja portsjonid piisavalt suured, et täita ka kõige nõudlikumad kõhud.

Kui soovid uue Fafa’se uudistega esimesena kursis olla, siis hakka meie sõbraks Facebookis. Avamispäeval loosime kõikide meie FB fännide vahel välja rikkaliku lõunasöögi uhiuues Viru Fafa’ses!

Soodsad hinnad, sõbralik teenindus ja hõrgud maitsed juba 27. aprillist Original Sokos Hotel Viru esimesel korrusel!

Varu sügiseks kabareepiletid!

10487_VIP_kirjapildid_147x147px3Revüüteatri Starlight Cabaret’ revüülavastus ”Forever Young” Merineitsi restoranis jätkab oma aplausiderikast teekonda sügisel, kuid piletid soovitama varuda varakult!

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud lavastuse stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi. Külastajaid ootavad Starlight Cabaret’ tantsijad, laulusolistid Kalle Sepp või Bert Pringi, tõelised kavareeprimadonnad Irina Haak ja Nele-Liis Vaiksoo.

Revüüprogramm jätkab Eesti juubelilainel, kuid uued hõrgud maitseelamused võlub lauda Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere. Tema à la carte looming teeb tervest õhtust uue ja unikaalse ka siis, kui oled varem lavastust näinud. Loomulikult ei puudu toitude kõrvalt Eesti tippsommeljeede valitud veinid.

Tähista juubelisügist võimsa kabaree-elamusega ja osta piletid aegsasti meie veebipoest www.viru.ee!

Amigo tänab VIP kliente!

10487_VIP_kirjapildid_147x147px4Sõbrapäeval ja naistepäeval tegime VIP kaardi kampaaniad, et saada juurde toredaid Amigo sõpru oma VIPide listi. See õnnestus suurepäraselt ja oleme rohkem kui tuhande klubilise võrra rikkamad! Täname kõiki kannatlikkuse eest, sest kaartide sisestamise ja valmistamisega läks tavapärasest kauem aega. Praeguseks on kõik kaardid postis ja peaksid jõudma hiljemalt järgmise nädala alguses kaugemal elavate taotlejateni.

Igal nädalavahetusel toome lavale kolm erinevat LIVE esinejat parimate Eesti artistide seast, mis on rohkem kui üheski teises ööklubis Tallinnas. Ootame teid kasutama oma VIP kaardi soodustusi, sest kui järgneva aasta jooksul külastate Cafe Amigot vähemalt 20 korda või kulutate 150 € saate kaardiuuenduse taas tasuta!

Prantslaslik maitse

10487_VIP_kirjapildid_147x147px5Aprillikuu joogiks on Cointreau, apelsinimaitseline liköör, mille valmistamisel pole kokku hoitud ei apelsini- ega pomerantsikoortega. Jook annab kokteilidele eriliselt hõrgu maitse ja nautijale eriliselt kerge olemise.