VIP pakkumised mais

Päikeseterrass avaneb

Tõsi ta on, et külm aeg on otsa saanud, vähemalt kalendri järgi, ja Amarillo suveterrass avaneb taas!
Alates juunist on roheline aas ehk Somersby lounge mõnusalt õunase keskkonnana jälle külalisi rõõmustamas. Tule ja naudi päikest või tee aega parajaks parimate kokteilide ja mehhiko toiduga! Seejärel otse Amigosse!

Sangarite fotonäitusele

Tegemist pole võidupüha sangarite, vaid filmiga „Sangarid“ ja Viru hotelli kui võttepaika kajastava behind the scenes näitusega.
Nii et enne Merineitsi restorani või konverentsile minekut tasub Viru hotelli teisel korrusel silm peale visata lõbusale fotonäitusele. Kõik see filmi “Sangarid” auks, sest toimub ju osa filmi tegevust just meie majas. Näiteks rekonstrueeriti filmi tarvis ajalooline hotelli fassaad ja numbrituba. Näitusele oleme valinud välja 50 kaadrit filmist, mis annavad hästi edasi 80ndate meeleolu ja tolleaegse Viru miljööd! Tulge tutvuma!

Legendi peab pidu – Viru 45!

Tõepoolest, nüüd on see käes – kaua oodatud ja pikalt ette valmistatud peonädal, mis algab maipühadega ja kestab läbi ametliku avamispäeva 5. mail kuni nädalalõpu tähtesinejateni. Läbi terve kuu on erinevaid sündmuseid kogu linnasüdamemajas ja pidusid jätkub, olgu kitsamas või laiemas ringis.
Linnarahvas saab kaasa pidutseda 5. mail otse Amarillo terrassil Tammsaare pargi kõrval, kus Eesti suveräänselt tippude hulka kuuluv Smilers astub üles kenasti pärast tööpäeva lõppu kell 17.00! Tasuta rokilaks otse linnasüdames. Tere tulemast tähistama koos meiega!

Pidukuu kokteil

Mais on piduliku kuu pidulikuks joogiks kokteilid koos Aperol Spritz’iga. Pidutseda on mõistlik suurema seltskonnaga, sest ostes viis on kuues niisama ja erihinnaks 6.50 eurot kokteili pealt. Muidugi peab seltskonnal olema hea maitse, aga kes halva maitsega seltskonnaga ikka peole tuleks.