VIP pakkumised novembris

Sünnipäevaks rütmimotoorne rahutus!

10378_VIP_kirjapildid_147x147px_1

Viimane aeg on varuda pilet ööhulkurite lemmiku sünnipäevapeaole 17. novembril, sest Amigos pidutsete sel ööl Rootsi rütmimootor E-TYPE LIVE BAND SHOW saatel.

Pidu on siin püha on iga päev, aga eriliselt püha on sünnipäev. Nii tulebki linna hoogsaima ööklubi 23. sünnipäeval publikut hullutama E-Type. 90ndate Rootsi eurodance’i artist E-Type ehk Bo Martin Erik Eriksson on Eestis esmakordselt koos oma menuka bändiga.

Kui motoorne rahutus hakkas jalgu vaevama, siis hangi pilet varakult Piletilevi eelmüügist, kuni 13. novembrini on pilet 16 eurot ja kohapeal 18 eurot, VIP-kaardi omanik ja 1 kaaslane 12 eurot pilet.

Võta viis üles!

10378_VIP_kirjapildid_147x147px_3Võta sõbrad kaasa ja võta viis üles Valuutabaari karaokes! Valikus on rohkesti laule eesti, soome ja inglise keeles ning koos sõbraliku seltskonnaga on äge ennast proovile panna. Valuutabaar avatud juba õhtul kella kuuest ja öösel kuni kolmeni! Alates 21 paneb karaokemeister oma seadmed sooja ootab kuld-, hõbe- ja muid musikaalseid kõrisid laulu veeretama!

 

 

Amarillo üllatused jätkuvad!

10378_VIP_kirjapildid_147x147px_2Amarillos saab Amigo VIP kaardiga endiselt 25% kogu menüüst soodustust ja lisaks on esmaspäevast reedeni kaks valitud rooga eriti hea erihinnaga! 25% rohkem põhjust veeta üks pikk mõnus õhtupoolik või kosutav lõuna tex-mex hõrgutiste seltsis!

Jah, Amarillo pakub maitsenaudinguid kuni aasta lõpuni tervelt veerandi jagu soodsamalt! VIP kaardiga kogu menüüst saad kuni 30. detsembrini 25% odavama arve.

 

Nägu kõlab tuttavalt kabarees!

10378_VIP_kirjapildid_147x147px_4Kabaree sügishooaeg Merineitsi restoranis on alanud võimsalt ja püsti plaksutamine on tavapärane. Tasub kiirustada piletiostuga, sest juba on osa etendusi välja müüdud! Menusaate staarid igatahes ootavad – eelmise hooaja võitja Kalle Sepp või praegu võidu suunas rühkiv Bert Pringi, tõelised kavareeprimadonnad Irina Haak ja Nele-Liis Vaiksoo sulnilt saatmas.

See kõik revüüteatri Starlight Cabaret’ revüülavastuses ”Forever Young,” mis on  pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale! Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi. Täiesti uusi maitseelamusi pakub Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille kõrvale on veinid valinud Eesti tippsommeljeed.

Garanteeri sügisene kabaree-elamus ja osta piletid aegsasti meie uuest veebipoest www.viru.ee !

Novembrikuu jahiseltskond!

10378_VIP_kirjapildid_147x147px_5Hingedekuu hingestatud jook on mõistagi Jägermeister, milles sisalduvad ürdid ei muuda pidu unustatuks. Mäletad kõike ega unusta midagi, head pidu koos Jägermeistriga meelest ei lasta. Kuu superjoogid on Jägermeistri shot, Jägertonic ja Route 56, mis koosneb Jägermeistrist ja Ginger Ale’ist.