VIP pakkumised juulis

Ole kabaree alguseks valmis

Kabaree sügishooaja piletid jõudsid müügile! Osta enda omad aegsasti mugavalt broneerida meie uuest veebipoest, sest sügise saalid täituvad kiiresti! On ju Eesti Vabariigi juubeli eelõhtu ja tähistama peab glamuurselt!
Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud revüülavastus ”Forever Young” juhatab vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi. Maitseelamusi pakub Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming.
Sügishooaja piletid saab nüüd mugavalt broneerida meie uuest veebipoest www.viru.ee !

„Saatkonda“ ööbima!

Viru Hotell avas üksteist Soome100 teematuba ja nende seas pakub võimalust oma toas ööbida Soome saatkond, kus otse loomulikult on olemas ka saun-koosolekuruum.
Paljud Soome ja Eesti ühised lood on sündinud Viru hotellis, kus avanesid Soome Vabariigile 100. juubeli auks teematoad. Iga tuba räägib köitva loo meie põhjanaabrite kohta ja teemasid on riigipeadest ja diplomaatiast jäähokini, imelistest loodusfotodest nostalgilise soome muusikani, disainist armastatud Fingerpori koomiksite ning Tom of Finlandini. Teematoad sisaldavad ainulaadseid esemeid, värvikaid ja meeldejäävaid lahendusi. Kasuta võimalust ja ööbi põhjanaabrite keskkonnas!

Somersby lounge ja elava muusika kontserdid Amarillo suveterrassil!

Suvi ja Somersby saavad kokku päikselisel Amarillo suveterrassil otse Tallinna südames. Külastajaid üllatab stiilselt värske ja rõõmsavärviline Somersby Lounge, kus suvenautlejaile on ahvatlemas värvikas Somersby siidrivalik. Lisaks siidritele on saadaval kõik varasematel aastatel Amarillo terrassil kuulsust kogunud lemmikud.
Suveterrassil oled kõigi ja kõige keskel absoluutses linnasüdames, ümbritsetuna suvisest linnamelust ja pargirohelusest. Igal teisel neljapäeval kõlab terrassil elav muusika ning Somersby AFTER HOURS kontserditel astuvad üles Eesti särtsakaimad bändid.
Neljapäeval, 13. juulil astub üles noortelemmik Frankie Animal, 27. juulil paneb lavalauad kaikuma The Boondocks, 10. augustil rõõmustab publikut energiapommist Karl-Kristjan ning Pärtlipäeval 24. augustil saab kuulata Avoid Dave’i.

Lõunata Merineitsi suvebuffet’s!

Paistku päike või sadagu vihma, toit Merineitsi suvebuffet’s maitseb ikka hästi! Tunne suvest mõnu ja lase end maitsetel hellitada!
Külluslikult kaetud laualt saad valida tervisliku salati, suviselt kerge antipasti. Kutsuvalt kuum-laualt leiad päeva kala, pastaroad, küpsetatud köögiviljad ja mitmed BBQ valikud. Magustoitude galeriis on kõik magusad klassikud. Restorani väikesed külalised saavad harjutada kokaametit ning päris ise kokku meisterdada just sellise hamburgeri, mis kõige laiemalt naeratama paneb.
Tule naudi suviseid maitseid koos pere ja sõpradega, peolaud on külastajatele kaetud igal nädalapäeval kl 12-16. Hind vaid 12.50 täiskasvanule, 5.50 3-12-aastastele ja alla 3-aastastele on üldse TASUTA – söö palju jaksad.

Soome100 kontsert

10. juunil toimus Vabaduse väljakul Soome 100 juubelikontsert, kus said kokku Soome ja Eesti popmuusika legendid. Kontserdi värskeim täht oli Suurbritannia X Factori võistlusel teise koha võitnud Saara Aalto. Kõik legendid kohtusid legendaarses Viru hotellis, kus meil oli suur au võõrustada tuntud muusikuid ja näitlejaid. Naudi muljete-rida ja emotsioone Viru Facebooki lehelt https://www.facebook.com/originalsokoshotelviru/?fref=ts