VIP pakkumised veebruaris

Juubeldame tasuta nädala alguses

10429_VIP_kirjapildid_147x147px_1

Juubelikuu puhul pääseb pühapäevast kolmapäevani Amigosse tasuta! Jah, pidutseme täiega ja täiesti tasuta! Eks pidu vajab enda rahumeelset väljaelamist ja nädal energilist algust.

Väiksed teemakohased nimed on tasuta sissepääsuga päevadel, aga nime ei pea ükski piduline mitte järgima, vaid võib ka niisama tasuta pittu tulla. Pühapäeviti on muidu Hang&Over pidu, ehk tuled hängid, kuni stress on over. Esmaspäeval alustatakse mõistagi BeGin the Week, ehk kena algus nädalale. Teisipäeval on D.I.S.C.O., lihtsalt meeldetuletuseks, et jalad liikuma saaks. Kolmapäeval on positiivne Shot Yourself, ehk soovitus ennast ühe shotiga kostitada.

Iga teemaga kaasnevad teemakohased kokteilipakkumised ja temaatiline muusika. Niimoodi ei jäta energia teid läbi juubelipidustuste, mil pidu niikuinii pilvini tõuseb.

Juubelipakkumised

10451_VIP_kirjapildid_147x147px_2Eesti100 puhul on Amigo peo puhuks värvimuutev elamus. Kui võtta Crafters Aromatic Perfect Serve, lisada Crafters Aromatic Gin ja tavaline toonik Fentimans Indian Tonic, siis kokteil muudab segades värvi. Õigus küll, üks  apelsini viil kah kaunistuseks. See on nagu sajaaastase Eesti elu – segades muudab värvi.

Oma peol ära unusta Eesti oma GIN Latitude 59. Jook sai loodud inspireerituna Eesti asukohast maakaardil ja seepärast on sel kangust 59,2%. Valmistatud kodumaisest mahepiiritusest, kuhu on pistetud Kihnu ja Saaremaa kadakamarjad. Teisi ürte on kah, koriandrit, kikkaputkejuurt, paradiisiteri, sidrunikoort ja veel 4 salajast ürti, mille ära arvamine on jäetud juba džinninautijatele.

Sõbra juubelikuul kabareepiletid soodsamalt!

10451_VIP_kirjapildid_147x147px_3Revüüteatri Starlight Cabaret’ revüülavastuses ”Forever Young” on  pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale! Nüüd ongi õige aeg soetada etendusele Amigo VIP kaardiga 15% soodsam pilet. Märtsis ja aprillis on etendustele veel kohti, nii et kiirusta!

Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi. Hõrkudest maitseelamustest rääkimata! Merineitsi restorani kabareeõhtutel on püsti plaksutamine tavapärane ja külastajaid ootavad Starlight Cabaret’ tantsijad, laulusolistid Kalle Sepp või Bert Pringi, tõelised kavareeprimadonnad Irina Haak ja Nele-Liis Vaiksoo ning Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille kõrvale on veinid valinud Eesti tippsommeljeed.

Tähista juubeliaastat võimsa kabaree-elamusega ja osta piletid aegsasti meie uuest veebipoest www.viru.ee!

Juubelitervitused Hispaaniast

10451_VIP_kirjapildid_147x147px_4Sõbra juubelikuu jook tuleb päikselisest Hispaaniast – Licor 43. Päikserahva ürdiliköör 43’st hoolikalt valitud koostisosast. Proovi Spanish Coffee 43 & Hot 43, mis kuumutavad südameid ja hingi ka meie külmas ja rõskes talves!

 

Juubeli sõbrapäeval tasuta VIP kaart!

10451_VIP_kirjapildid_147x147px_5Sõber on mõelnud, et hakkaks kah Amigo VIP kliendiks, aga millal oleks see kõige õigem hetk? Veebruaris ongi! Sõbrapäeval 14. veebruaril on kõigi VIP kaardi taotluse tegijatele esmane VIP kaart täitsa tasuta! Saate Eesti sajandaks juubeliks veel ühe kingituse ja aasta jagu tasuta pidutsemist – on ju VIP kaardiga klubisse tasuta sissepääs.

Kehtivad vaid http://amigo.ee/vip/taotle/ lehel sõbrapäeval täidetud avaldused – ja peagi oled veel vipim VIP!