Head sõbrad!

Ükskord hakanud viinakuu valima. Tahtnud valida neid, kellel on kõige paremad peod. Eks kõik asunud oma pidusid kiitma. Üks lubanud, et elu saab olema üks suur pidu tervelt neli aastat jutti. Teine lubanud Tammsaare pargi alla peoministeeriumi ehitada. Kolmas tahtnud tänavavalgustuse asendada strobovalgusega, et ka autos mõnusalt reivida. Viinakuu läind hoopis Amigosse. Seal peoministeerium koos valguse ja pideva peoga ammu ootamas. Valinudki kõige õigemini, siiani pidutseb.

Amigo rahva suust

Oktoober toob uued hitid ja uued pakkumised, lemmikbändid ja uued üllatajad. Mõnda ei ole sa uneski käinud, mõnda oled võibolla unes näinud. Kindel on tuledesära ja hingematvalt kaunid vaated. Enne Amigot tasub kiigata Amarillosse, lobbysse ja pubisse ning hiljem maitsta magusat und hotellitoas. Kasvõi saunaga toas. Ja muidugi kiirustage kabareesse Merineitsis – siinne elamus jääb meelele ja keelele veel kauaks.

 

Reede, 6. oktoober, ONE HIT WONDERS – SOFIA RUBINA & UKU SUVISTE panevad viinakuu hittidest hiilgama ja keerutavad tähesära taevastesse kõrgustesse. Oktoober ei ole kunagi saanud kuumemat algust.

Laupäev, 7. oktoober, LIIS LEMSALU BAND valab leegitsevad südamed tantsuplatsil üle muusikaga, mis kõlab kõrvus ja südames ka pärast nädalat.

Neljapäev, 12. oktoober, Marilin Kongo ja Mairo Marjamaa osutavad, et vokaal ja saksofon koos õige rütmiga liigutab mägesid paigast. Publik on selle kõrval naljaasi tantsuusku pöörata.

Reede, 13. oktoober, REGATT toob endiste aegade hõngu uue paueriga, nii et pole ühtegi uut inimest, kes vanu aegu kaasa ei keerutaks.

Reede, 20. oktoober, TANJA LIVE SHOW tõmbab nädalale pidurit ja toob nädalalõpu maksimumkiirusega kohale. Iseenesest leiad end tantsupõrandal, aga seda oligi oodata.

Laupäev, 21. oktoober, 2 QUICK START ei ole ühte sekunditki liiga hiline ega hetkegi liiga varane. Alati õigel ajal ja õiges kohas – teie ees pidu käima tõmbamas.

Reede, 27. oktoober, SHANON saabub nagu päikene ja lööb öötaeva särama. See peegeldub vastu nägudelt ja paneb vere jalgades liikuma. Mõju kestab hommikuni. Ülejärgmise päeva hommikuni.

Laupäev, 28. oktoober, KOIT TOOME leiab alati põhjust just siin oma muusikaga rahvast hullutada. Armastus on vastastikune, miks muidu teid nii palju lava ees tungleb.