Head sõbrad!

Vanarahvas teadnud, et ega Tali taeva jää. Ei jäänudki. Tulnud taevast ülevalt, häid sõnumeid toond meile sealt. Olnud küll veidi ülekäte läinud, tahtnud muudkui Tootsi pruudiga tantsida, aga ei osand reilenderit, muusik olnud selline Imelik keelekurnaja. Ei jäänudki Talil muud üle, kui seada sammud pidude pühapaika. Seal toodud talle lahkeid sõnumeid ja tantsusõpru olnud küllaga. Ka ei sundind keegi reilenderit tantsima. Tantsi nagu tahad, öeldud hoopis. Siiamaani tantsib Amigos nagu seitsmendas taevas.

Amigo rahva suust

Ja hakkabki aasta läbi saama. Linnasüdamemaja on kulda-karda täis ja kõige rohkem säravad külaliste silmad. On ka põhjust, sest maja on otsast otsani kõike väärtuslikku valmis varutud. On uusi ja unikaalseid esinejaid ja kõige-kõigemaid vanu tuttavaid, on sööki ja jooki ning pakkumisi, millest ei saa keelduda. Kõige tipuks hakkavad naabrid saja-aastaseks saama ja seda kord sajandis toimuvat sündmust meie küll maha ei maga! Ehkki ülimõnusad magamisasemed on samuti ootamas.

 

Laupäev, 2. detsember, LIIS LEMSALU BAND toob jõuluaja otse Amigo tantsupõrandale. Rahulike pühade ootuses tasub ennast enne tühjaks pidutseda.

Kolmapäev, 6. detsember, ERIÜRITUS: Soome 100 – The OHO on parim näide sajaaastase Soome rocki elujõust, üllatuslikkusest ja kõrgest tasemest. Tule ja aita pidutseda hea naaber üle järgmise aastasaja künnise!

Laupäev, 9. detsember Marju Länik & Band osutab võimsalt, kuidas on võimalik aastakümneid püsida pidevalt särav ja meeldejääv ning tantsutada igas vanuses peoloomi!

Reede, 15. detsember, SILVER LAAS tribute to Robbie Williams. Silver laulab mängeldes maailmastaari lugusid, nii et peagi teeb Robbie hoopis Silverile kummarduse.

Laupäev, 16. detsember, BIRGIT VARJUN tribute to TINA TURNER. Birgit on ehedam Tina kui originaal ja veelgi võimsam häälejärglane talvises Tallinnas.

Reede, 22. detsember, SWINGERS svingib jõulupühad ukse ette – peaaegu viimane võimalus mitte nii vaikselt pidu pidada ja enne jõuluvana tulekut jalga keerutada.

Laupäev, 30. detsember, 2 QUICK START lähendab kiiresti aastavahetuse, sest teist nii kiiret uude aastasse startijat ei ole. Tantsuhoog võib kesta kuni järgmise aastani!

Pühapäev, 31. detsember, ERIÜRITUS: Aastavahetus, LA LA LADIES seltsis on stiilipuhtalt meeleolukas ja kõige kindlam viis lasta Eesti oma naispauer naha vahele. Kui alustad uut aastat heatuju muusikaga, siis sellises meeleolus püsib terve uus aasta!