Head suvesõbrad!
Juhtund kord nii, et soe ei leidnud pikka aega oma õiget kohta üles. Uidand mööda parkimismaju ja uusehitisi, korra käind isegi saunas. Pea olnud kevadest kuidagi uimane. Inimesed hakand juba muretsema, et ehk on kalendris mõni eksitus juhtund. Lõpuks võtnud soe end kokku, pühkind käed põlle puhtaks ja värvind Tammsaare pargi roheliseks. Tõmmanud suure pintsliga üle muru, pritsind värvi puudele laiali ja läind siis Amigosse tähistama. Sealne pidu kütnud sooja päris kuumaks ja lõpuks saanudki suvi alata.

Amigo rahva suust

Suur suvi käes, suured pidustused seljataga ja suvi suuri sündmuseid täis. Kuidas teisiti see linnasüdame majas olla saakski! Suveterrassil keeb taas kord melu ja muusika ning see on kahtlemata kõige linnasüdamlikum roheluse nautimise koht. Ja mis seal salata – linnakeskusest vaatab vastu ka õiglase kaubanduse märgis ja roheline võti, nii et on ka külalistel täitsa õiglane võtta aeg maha ja nautida – suve, seltskonda ja iseennast.

Neljapäev, 1. juuni THE TUBERKULOITED toob suve alguse puhul lillekesed rohust ja põhjamaa neid tantsib valssi kasvõi tinasõduriga. Palju muud põnevat võib juhtuda, sest sel ööl on ainult kassid väljas, kõik teised tantsivad Amigos.

Reede, 2. juuni, 2 QUICK START kiirustab nädalavahetuseks kohale, sest nemad oskavad hoo sisse lükata isegi uimasele suvele. Energilisest publikust rääkimata.

Laupäev, 10. juuni, KOIT TOOME on europäevituse vahetanud kohaliku päikse vastu ja laeb ööelanikud energiaga. Elektrikitarr ja mikrofon saavad samuti Koidust toidet.

Reede, 16. juuni, SHANON saab läbi ööhämaruse otseühenduse päiksega ja kiirgab kõik otse tantsuplatsile. Tants saab sellise hoo, et tähed lendavad.

Reede, 23. juuni, THE OHO (FIN) toob eheda suomi-rocki rahvusvahelise publiku ette ja paneb igas keeles kaasa elama. Nii et ehtsa juhannuse kombel saab kosta, et oho-ohoo, oho!

Laupäev, 24. juuni, LIIS LEMSALU BAND lõkendab jaanipäeval laulda ja kallab muusika leegitsevatele südametele tantsuplatsil. Selliselt kõige lühemad ööd tähistataksegi.