Head sõbrad!
Kord sadand suvel vihma! August ei uskund, et selline asi võiks tõsi olla. Läind linnasüdamesse asja uurima ja avastand Amigo ees istujad, kes olnud samuti ilmaimet vaatamas. Vahtind taevasse ja ahhetanud eri keeltes. August taiband, et Amigo eesistujad olnud hoopis Amarillo seesistujad ja kutsund neid endaga Amigosse. Need kohe tulnudki, sest seal polnud sadu ollagi. Saanud neist siis baarileti ees istujad, kes vahepeal tantsind või niisama lava ees seisnud – nõnda sirgund eesistujaist eesseisjad. Vihm jäänd endiselt õue sadama.

Amigo rahva suust
August on lõikuskuu ja elamusi võib lõigata kõigi käepäraste vahenditega. Linnasüdame majas ongi valmis rohkelt rõõmu toovaid elamusi, mis ootavad noppimist igal korrusel. Suurepärased esinejad, hõrgud söögid ja rõõmustavad joogid, silma- ja kõrvailu igale maitsele. Tule ja maitse!

Reede, 4. august, BIRGIT paneb mängu kogu oma vokaalse arsenali, et kohe augusti alguses päike välja laulda. Ja vaata – juba koidabki otse Amigo tantsulavalt päike ning soojendab keha ja hinge.

Laupäev, 5. august, 2 QUICK START toob saali täis kiirustavaid pidulisi ja paneb nad tantsu lööma. Siis pole kiiret enam kuhugi ja hommiku kiiret saabumist ei oota enam keegi.

Reede, 11. august, TRAFFIC liikleb sujuvalt hitilt hitile ja tekitab tantsuummiku lava ette. Politseid pole tarvis, trafficlased hoolitsevad ise ühtlase liikumise eest.

Laupäev, 12. august, SWINGERS, BIRGIT ja MIKK svingivad vihma taevasse tagasi ja annavad pidulistele edasi taevaliku tantsukogemuse. Meeleolu on laes, mis tantsupõranda ja taeva vahele jääb.

Reede, 18. august, TANJA LIVE SHOW kuulub Euroopa eesistujate kohustuslike elamuste hulka, sest ilma Tanja pauerita ei jaksaks keegi tantsida ega hiljem eesistuda.

Laupäev, 19. august, KING OF POP tribute to MICHAEL JACKSON tähendab seda, et hulk Eesti staare elustavad lahkunud popikuninga loomingut. Hämmastava elamuse tõttu peame meelde tuletama, et tegelikult Jackson ise ei laula. Ta ei saanud tulla.

Reede, 25. august, VIRU 45: JUSTAMENT on just see aegumatu bänd ja tantsumootor, kes sajaprotsendilise kindlusega peo pilvini tõstab. Mitte vihmapilvini, ikka tantsupilvini.

Laupäev, 26. august, JUSS HAASMA ja TRIKSTER trikitab laval ja lava ees trikitatakse kaasa. Uskumatu jõud on pingevabal pingutusel, mis purustab ka kõige suurema muusikaskeptiku vihmakobarad.