Head sajandisõbrad!

Ü

Üks OO jäänud veebruarikuust kõlama, ega leidnud endale mitte mugavat olemise kohta. Ootand siis ühes kohas ja ootand teises, aga ükski ei sobinud. Üks OO olnud nimelt noor ja energiline, lisaks väga ilus kah. Kõikjal ootand aga ees mingi irmus pidudest räsitud seltskond. Lõpuks läind Üks OO linnasüdamesse ja hõikand vastu kuud. See valgustand Amigo ukse kenasti välja ja Üks OO leidnud sealt viimaks kena pidukohakese. Amigos olnud ju pidu püha ja üksi pidu ei räsind. Siiamaani peetakse pidu ja Üks OO ajab teist taga.

Amigo rahva suust

Sajandipidustuste kõrghetked on läbi saamas, aga pidu kestab linnasüdames ikka edasi. Ei ole kahtlustki, et Amigo kannab endiselt öiste pidude pearaskust ja üllatused ei jää tulemata. On südantmurdvaid esinejaid ja on eripakkumisi. Nii nagu kogu linnasüdamemajas, kus hõrkude toitude-jookide kõrval on naudinguid kõigile meeltele.

Reede, 9. märts NAISTEPÄEVA ERIÜRITUS: Double You Live Band Show (ITA) Oh naistepäev, oh naistepäev, millal sina tuled, mul on valmis juba saund lavatuled! Ja kes see sealt tuleb – itaallaste vinge show paneb kaunimal sool südamed põksuma ja kõigil teistel jalad tatsuma.

Laupäev, 10. märts, TERMINAATOR hävitab publiku viimsegi mõistuseraasu ja hoiab mõistuse enda kindlas peos kuni esituse lõpuni. Mis see siis oli, mõtlete termineeritult ja imestate enda iseliikuvate jalgade üle.

Reede, 16. märts, BIRGIT VARJUN tribute to TINA TURNER. Või oli see Tina tribuut Birgitile? Täpselt ei mäletagi, igatahes on iga hetk eredam kui tuhat päikest.

Laupäev, 17. märts, SHANON mängib publikuga nagu ainult nemad seda teha oskavad. Pidumöll kestab ja hinged helisevad veel nädal hiljemgi.

Reede, 23. märts, KOIT TOOME tantsitab ja pillutab publikut ning õhetab ise korraliku noormehena kaasa. Toome on meie uus koit koos hämarikuga!

Laupäev, 24. märts, TRAFFIC paneb liikluse teisipidu käima, sest pärast tema lavaletulekut pole enam miski endine. Võtke pärast parem takso või jääge hotelli öömajale!

Neljapäev, 29. märts, PÄRL tuleb lavale koos nooruslikku roki ja tantsupalavikuga. Eks neile meeldiks, kui keegi kinni püüaks ja kardavad, et ega iseennast pole unustanud. Sellistest asjadest laulavad, aga publik püüab üksteist ja ei unusta midagi.

Laupäev, 31. märts, 2 QUICK START paneb paastukuule tempoka punkti, nii et tantsusõbrad enam ei mäletagi, et kunagi on ilma tantsuta oldud. Ega liiga kiirete startijatega pole muidugi oldud kah.